Zkušenosti s rakytníkem nebo rakytníkovým olejem

Rakytník pomáhá mnoha lidem, pokud se podělíte s ostatními o svojí zkušenost, získáte rakytníkový dárek

Přidat zkušenost
Zkušenost nemá fotografii

Rakytníkový sirup a plody

Zatím jsem po 3 letech užívání rakytníkového sirupu a po sklizni oválných bobulí neonemocněl. Ty jím po jedné denně, pokud nezapomenu vyndat z mrazáku. Zatím mi ani nepadají vlasy, asi je to tím rakytníkem, cítím se mladší, je mi 60 let. Občas si dám i šťávu rakytníkovou. Doporučoval bych to užívat už od září, v zimě pak málokdo onemocní. Nepotřebuji ani očkovat proti chřipce.

Zkušenost nemá fotografii

Rakytník v medu

Plody rakytníku řešetlákového nasypu do sklenice se širokým uzávěrem /asi do 2/3 / a zaliji roztátým medem. Uložím do tmy a chladna. Použití za 3 týdny. Užíváme jej denně na lačno v množství 5 bobulek s medem, tedy kávovou lžičku. Po 20 minutách se nasnídáme. Takto upravený rakytník nás chrání před podzimními virózami, ale pomáhá také při poruchách trávení. Rakytník a pravý včelí med = vyni kající kombinace.

Zkušenost nemá fotografii

Energie

Mám na zahradě rakytník a právě dozrává, tak vždy, když jdu kolem sním pár (tak 10 -20 bobulek denně) přímo z keře. Dělám to teď asi tak 14 dní a cítím se plná energie fyzické i psychické. Všem známým to říkám, až už si připadám jako chodící reklama na rakytník. Uvidím, jak se to bude projevovat při delším užívání.

Zkušenost nemá fotografii

Rakytník

Dobrý den, rakytník používám již 8.mesic. od té doby jsem nebyla nemocná, dobře spím, snížila se mi hladina cukru v krvi, mám dobré vylučování. S rakynikem jsem moc spokojená, splňuje svůj účel.

Zkušenost nemá fotografii

Nejlepší co jsem kdy užívala

Díky rakytníkovému oleji jsem se zbavila opakovaných chřipek, podpořila imunitu a také se necítím unavená jako dříve. Je to opravdu to nejlepší, co jsem kdy pro své zdraví udělala.

Zkušenost nemá fotografii

Babička si může vychutnat jídlo bez strachu co bude následovat

Mám babičku, které bude letos 83 let. Jako spousta lidí tohoto věku trpí bezpočtem chorob včetně vysokého krevního tlaku, cukrovky, dny i revmatismu. Všechny tyto nemoci jsou dnes léčeny medikamentózně. Proto její tělo denně vyžaduje nejméně 13 nejrůznějších tablet. Často se ovšem objevují i jiné zdravotní obtíže, které rovněž vyžadují perorální léky. Její žaludek nebyl v dobré kondici již před čtyřiceti lety, kdy prodělala tuberkulózu plic a musela užívat 23 pilulek denně. Dnes je již natolik unavená zpracováváním tak velkého množství chemie, že babička často trpěla nechutenstvím, žaludečními nevolnostmi, pocity naplněnosti žaludku, ale i úporným zvracením.

Od chvíle, co jsme zkusili rakytníkový olej je žaludek i babička mnohem spokojenější. Její jídelníček je sice stále omezen dietními restrikcemi, ale může si své jídlo vychutnat bez obav z toho, co bude následovat po jeho konzumaci.

Zkušenost nemá fotografii

Pozoruji mnoho pozitivních změn

Úplně první informaci o rakytníkovém oleji jsem získala z reklamy v časopise a zaujala mě natolik, že jsem se jej rozhodla vyzkoušet.

Prvně jsem ho užívala již před rokem a půl a pozorovala jsem na sobě nejen subjektivně pozitivní změny (zlepšení imunity, kvality vlasů), ale též při kontrole u praktické lékařky se prokázalo při testech: snížení „zlého“ cholesterolu, zvýšení na optimum toho „hodného“, úprava tlaku. Tohle vše se v minulosti nedařilo úpravou jídelníčku, ale užíváním rakytníkového oleje již po dvou měsících ano.

Zkušenost nemá fotografii

Ekzém na rukách mi s rakytníkem zmizel úplně

Několik let chodím na kožní, protože mám ekzém. Paní doktorka na kožním mi dává různé prostředky, ale pomohou jen na chvilku. V nějakém časopise jsem objevila rakytníkový olej. Vyzkoušela jsem a mohu konstatovat, že pomáhá dospělým i dětem po psychické stránce, ale také po zdravotní stránce. Ekzém mám na rukách – na prstech. Rakytníkový olej jsem užívala půl roku cíleně na zlepšení imunity a na ekzém na horních končetinách (na prstech). Mohu potvrdit, že za tu dobu jsem nebyla nemocná ani nastydlá. Ekzém na rukách mi po tu dobu užívání zmizel úplně.

Zkušenost nemá fotografii

Nic mě nesvědí a nebolí

Dobrý den, chtěla bych se podělit se svojí zkušeností s rakytníkem a rakytníkovým olejem. Trpěla jsem hrozným akném na zádech (svědivé boláky) asi po měsíci užívnání nemám na zádech žádný bolák, už jen jizvy, které se mi postupně hojí. Když sem měla otevřené boláky, natírala jsem si záda rakytníkovým olejem. Konečně mám záda krásnější, a nic mě nesvědí a nebolí..

Zkušenost nemá fotografii

Rakytníkový olej mi pomohl při zánětu žaludeční sliznice

100% rakytníkový olej v kapkách odebírám už pět let. Užívám ho na zánět žaludeční sliznice a pomohl mi více než farmaceutika.

Přidejte vlastní zkušenost

Rakytník pomáhá mnoha lidem. Za vložení vaší osobní zkušenosti vám bude odměnou LARI Regenerační krém na ruce s rakytníkovým olejem, výtažky z rakytníku a lipového květu

LARI Regenerační krém na ruce s rakytníkem jako dárek
Přidat zkušenost

Přidejte vlastní zkušenost

Nahrát obrázek