Zkušenosti s rakytníkem označené Nachlazení

Rakytník pomáhá mnoha lidem, pokud se podělíte s ostatními o svojí zkušenost, získáte rakytníkový dárek

Přidat zkušenost
Zkušenost nemá fotografii

Rakytníkový sirup a plody

Zatím jsem po 3 letech užívání rakytníkového sirupu a po sklizni oválných bobulí neonemocněl. Ty jím po jedné denně, pokud nezapomenu vyndat z mrazáku. Zatím mi ani nepadají vlasy, asi je to tím rakytníkem, cítím se mladší, je mi 60 let. Občas si dám i šťávu rakytníkovou. Doporučoval bych to užívat už od září, v zimě pak málokdo onemocní. Nepotřebuji ani očkovat proti chřipce.

Zkušenost nemá fotografii

Rakytník

Dobrý den, rakytník používám již 8.mesic. od té doby jsem nebyla nemocná, dobře spím, snížila se mi hladina cukru v krvi, mám dobré vylučování. S rakynikem jsem moc spokojená, splňuje svůj účel.

Zkušenost nemá fotografii

Ekzém na rukách mi s rakytníkem zmizel úplně

Několik let chodím na kožní, protože mám ekzém. Paní doktorka na kožním mi dává různé prostředky, ale pomohou jen na chvilku. V nějakém časopise jsem objevila rakytníkový olej. Vyzkoušela jsem a mohu konstatovat, že pomáhá dospělým i dětem po psychické stránce, ale také po zdravotní stránce. Ekzém mám na rukách – na prstech. Rakytníkový olej jsem užívala půl roku cíleně na zlepšení imunity a na ekzém na horních končetinách (na prstech). Mohu potvrdit, že za tu dobu jsem nebyla nemocná ani nastydlá. Ekzém na rukách mi po tu dobu užívání zmizel úplně.

Zkušenost nemá fotografii

Neonemocněla jsem ani jednou

Rakytník jsem začala užívat v prosinci 2012 za účelem zvýšení imunity, vzhlem k pracovnímu prostředí (celodenně klimatizovaná hala bez možnosti větrání), které dávalo předpoklad, že se budou rychle šířit virová onemocnění. Rakytník užívám do dnes. Neonemocněla jsem ani jednou, zatímco někteří kolegové i opakovaně. Věřím tedy, že i díky rakytníku jsem byla v době chřipkových a respiračních onemocnění takto odolná a hodlám ho užívat i nadále.

Zkušenost nemá fotografii

Zlepšila se mi imunita

O tomto produktu jsem se dozvěděla od kamarádky, která měla neustále anginy a při požívání Rakytníku se anginy zbavila. Já užívám Rakytník asi 1 rok a asi se mi zlepšila imunita, takže již nemívám tolik rýmy jako kdysi.

Zkušenost nemá fotografii

Loňskou zimu jsem poprvé nemusel navštívit lékaře

Dobrý den, moje zkušenost s Rakytníkem řešetlákovým je opravdu pozitivní. Několik let jsem trpěl na časté virózy a nachlazení. Vyzkoušel jsem různé preparáty a nic nepomáhalo. Až loni jsem si koupil rakytník a od konce léta ho začal pravidelně užívat. Loňskou zimu jsem poprvé nemusel navštívit lékaře. Nyní opět Rakytnk řešetlákový užívám a doufám, že i letos se mi všechny neduhy vyhnou.

Přidejte vlastní zkušenost

Rakytník pomáhá mnoha lidem. Za vložení vaší osobní zkušenosti vám bude odměnou LARI Regenerační krém na ruce s rakytníkovým olejem, výtažky z rakytníku a lipového květu

LARI Regenerační krém na ruce s rakytníkem jako dárek
Přidat zkušenost

Přidejte vlastní zkušenost

Nahrát obrázek