Zkušenosti s rakytníkem označené Jarní únava

Rakytník pomáhá mnoha lidem, pokud se podělíte s ostatními o svojí zkušenost, získáte rakytníkový dárek

Přidat zkušenost
Zkušenost nemá fotografii

Energie

Mám na zahradě rakytník a právě dozrává, tak vždy, když jdu kolem sním pár (tak 10 -20 bobulek denně) přímo z keře. Dělám to teď asi tak 14 dní a cítím se plná energie fyzické i psychické. Všem známým to říkám, až už si připadám jako chodící reklama na rakytník. Uvidím, jak se to bude projevovat při delším užívání.

Zkušenost nemá fotografii

Nejlepší co jsem kdy užívala

Díky rakytníkovému oleji jsem se zbavila opakovaných chřipek, podpořila imunitu a také se necítím unavená jako dříve. Je to opravdu to nejlepší, co jsem kdy pro své zdraví udělala.

Zkušenost nemá fotografii

S rakytníkem nepociťuji jarní únavu

O příznivých účincích rakytníku řešetlákového jsem mnohé slyšela a rozhodla jsem se jej vyzkoušet na vlastní kůži. Po tříměsíčním užívání se mi zlepšily laboratorní testy - krevní obraz, jaterní testy aj. Nevím, přispěl-li k tomu rakytník, ale myslím, že ano. Možná i k tomu, že na sobě nepociťuji, jako jiná léta touto dobou, jarní únavu, cítím se skvěle.

Přidejte vlastní zkušenost

Rakytník pomáhá mnoha lidem. Za vložení vaší osobní zkušenosti vám bude odměnou LARI Regenerační krém na ruce s rakytníkovým olejem, výtažky z rakytníku a lipového květu

LARI Regenerační krém na ruce s rakytníkem jako dárek
Přidat zkušenost

Přidejte vlastní zkušenost

Nahrát obrázek