Zkušenosti s rakytníkem označené Zažívání

Rakytník pomáhá mnoha lidem, pokud se podělíte s ostatními o svojí zkušenost, získáte rakytníkový dárek

Přidat zkušenost
Zkušenost nemá fotografii

Rakytník

Dobrý den, rakytník používám již 8.mesic. od té doby jsem nebyla nemocná, dobře spím, snížila se mi hladina cukru v krvi, mám dobré vylučování. S rakynikem jsem moc spokojená, splňuje svůj účel.

Zkušenost nemá fotografii

Babička si může vychutnat jídlo bez strachu co bude následovat

Mám babičku, které bude letos 83 let. Jako spousta lidí tohoto věku trpí bezpočtem chorob včetně vysokého krevního tlaku, cukrovky, dny i revmatismu. Všechny tyto nemoci jsou dnes léčeny medikamentózně. Proto její tělo denně vyžaduje nejméně 13 nejrůznějších tablet. Často se ovšem objevují i jiné zdravotní obtíže, které rovněž vyžadují perorální léky. Její žaludek nebyl v dobré kondici již před čtyřiceti lety, kdy prodělala tuberkulózu plic a musela užívat 23 pilulek denně. Dnes je již natolik unavená zpracováváním tak velkého množství chemie, že babička často trpěla nechutenstvím, žaludečními nevolnostmi, pocity naplněnosti žaludku, ale i úporným zvracením.

Od chvíle, co jsme zkusili rakytníkový olej je žaludek i babička mnohem spokojenější. Její jídelníček je sice stále omezen dietními restrikcemi, ale může si své jídlo vychutnat bez obav z toho, co bude následovat po jeho konzumaci.

Zkušenost nemá fotografii

Rakytníkový olej mi pomohl při zánětu žaludeční sliznice

100% rakytníkový olej v kapkách odebírám už pět let. Užívám ho na zánět žaludeční sliznice a pomohl mi více než farmaceutika.

Zkušenost nemá fotografii

Perfektní výsledky - trávení, snížení bolestí po jídle

Roku 2011 jsem zkusil rakytník na moje zdravotní problémy - vředy dvanáctníku, záněty žaludku, helicobacter pylori. Perfektní výsledky - trávení, pravidelná stolice, snížení bolestí po jídle. Výsledky kolaroskopie - snížení tvorby polypů v tlustém střevě. V současnoti kdonoskopie a gastrofibroskopie - výsledky výborné, opětovná kontrola za 3 roky. Doporučil jsem celému známému okruhu přátel a rodiny, které mají problémy stejného charakteru, všichni to užívají i preventivně. Je to vynikajíci rostlina bez vedlejších účinků.

Přidejte vlastní zkušenost

Rakytník pomáhá mnoha lidem. Za vložení vaší osobní zkušenosti vám bude odměnou LARI Regenerační krém na ruce s rakytníkovým olejem, výtažky z rakytníku a lipového květu

LARI Regenerační krém na ruce s rakytníkem jako dárek
Přidat zkušenost

Přidejte vlastní zkušenost

Nahrát obrázek