Zkušenosti s rakytníkem označené Viróza

Rakytník pomáhá mnoha lidem, pokud se podělíte s ostatními o svojí zkušenost, získáte rakytníkový dárek

Přidat zkušenost
Zkušenost nemá fotografii

Nejlepší co jsem kdy užívala

Díky rakytníkovému oleji jsem se zbavila opakovaných chřipek, podpořila imunitu a také se necítím unavená jako dříve. Je to opravdu to nejlepší, co jsem kdy pro své zdraví udělala.

Zkušenost nemá fotografii

Neonemocněla jsem ani jednou

Rakytník jsem začala užívat v prosinci 2012 za účelem zvýšení imunity, vzhlem k pracovnímu prostředí (celodenně klimatizovaná hala bez možnosti větrání), které dávalo předpoklad, že se budou rychle šířit virová onemocnění. Rakytník užívám do dnes. Neonemocněla jsem ani jednou, zatímco někteří kolegové i opakovaně. Věřím tedy, že i díky rakytníku jsem byla v době chřipkových a respiračních onemocnění takto odolná a hodlám ho užívat i nadále.

Zkušenost nemá fotografii

Loňskou zimu jsem poprvé nemusel navštívit lékaře

Dobrý den, moje zkušenost s Rakytníkem řešetlákovým je opravdu pozitivní. Několik let jsem trpěl na časté virózy a nachlazení. Vyzkoušel jsem různé preparáty a nic nepomáhalo. Až loni jsem si koupil rakytník a od konce léta ho začal pravidelně užívat. Loňskou zimu jsem poprvé nemusel navštívit lékaře. Nyní opět Rakytnk řešetlákový užívám a doufám, že i letos se mi všechny neduhy vyhnou.

Přidejte vlastní zkušenost

Rakytník pomáhá mnoha lidem. Za vložení vaší osobní zkušenosti vám bude odměnou LARI Regenerační krém na ruce s rakytníkovým olejem, výtažky z rakytníku a lipového květu

LARI Regenerační krém na ruce s rakytníkem jako dárek
Přidat zkušenost

Přidejte vlastní zkušenost

Nahrát obrázek