Zkušenosti s rakytníkem nebo rakytníkovým olejem

Rakytník pomáhá mnoha lidem, pokud se podělíte s ostatními o svojí zkušenost, získáte rakytníkový dárek

Přidat zkušenost
Zkušenost nemá fotografii

Neonemocněla jsem ani jednou

Rakytník jsem začala užívat v prosinci 2012 za účelem zvýšení imunity, vzhlem k pracovnímu prostředí (celodenně klimatizovaná hala bez možnosti větrání), které dávalo předpoklad, že se budou rychle šířit virová onemocnění. Rakytník užívám do dnes. Neonemocněla jsem ani jednou, zatímco někteří kolegové i opakovaně. Věřím tedy, že i díky rakytníku jsem byla v době chřipkových a respiračních onemocnění takto odolná a hodlám ho užívat i nadále.

Zkušenost nemá fotografii

Perfektní výsledky - trávení, snížení bolestí po jídle

Roku 2011 jsem zkusil rakytník na moje zdravotní problémy - vředy dvanáctníku, záněty žaludku, helicobacter pylori. Perfektní výsledky - trávení, pravidelná stolice, snížení bolestí po jídle. Výsledky kolaroskopie - snížení tvorby polypů v tlustém střevě. V současnoti kdonoskopie a gastrofibroskopie - výsledky výborné, opětovná kontrola za 3 roky. Doporučil jsem celému známému okruhu přátel a rodiny, které mají problémy stejného charakteru, všichni to užívají i preventivně. Je to vynikajíci rostlina bez vedlejších účinků.

Zkušenost nemá fotografii

S rakytníkem nepociťuji jarní únavu

O příznivých účincích rakytníku řešetlákového jsem mnohé slyšela a rozhodla jsem se jej vyzkoušet na vlastní kůži. Po tříměsíčním užívání se mi zlepšily laboratorní testy - krevní obraz, jaterní testy aj. Nevím, přispěl-li k tomu rakytník, ale myslím, že ano. Možná i k tomu, že na sobě nepociťuji, jako jiná léta touto dobou, jarní únavu, cítím se skvěle.

Zkušenost nemá fotografii

Rakytník mi pomohl při depresích

Po měsíci užívání 5 x denně jsem vysadila bez snižování dávek antidepresiva. Dočetla jsem se na webu, že nějaký psychiatr převádí své pacienty na rakytník. Brala jsem 50 mg Zoloftu a na večer Tritico. Nevím, zda by rakytník pomohl i při těžších depresích, ale každopádně za zkoušku to stojí, rozhodně tento zázrak přírody neublíží. Kapsle jsem koupila i 80 leté tetě, která je teď mnohem aktivnější a neuzavírá se před lidmi jako dřív.

Zkušenost nemá fotografii

Zlepšila se mi imunita

O tomto produktu jsem se dozvěděla od kamarádky, která měla neustále anginy a při požívání Rakytníku se anginy zbavila. Já užívám Rakytník asi 1 rok a asi se mi zlepšila imunita, takže již nemívám tolik rýmy jako kdysi.

Zkušenost nemá fotografii

Loňskou zimu jsem poprvé nemusel navštívit lékaře

Dobrý den, moje zkušenost s Rakytníkem řešetlákovým je opravdu pozitivní. Několik let jsem trpěl na časté virózy a nachlazení. Vyzkoušel jsem různé preparáty a nic nepomáhalo. Až loni jsem si koupil rakytník a od konce léta ho začal pravidelně užívat. Loňskou zimu jsem poprvé nemusel navštívit lékaře. Nyní opět Rakytnk řešetlákový užívám a doufám, že i letos se mi všechny neduhy vyhnou.

Přidejte vlastní zkušenost

Rakytník pomáhá mnoha lidem. Za vložení vaší osobní zkušenosti vám bude odměnou LARI Regenerační krém na ruce s rakytníkovým olejem, výtažky z rakytníku a lipového květu

LARI Regenerační krém na ruce s rakytníkem jako dárek
Přidat zkušenost

Přidejte vlastní zkušenost

Nahrát obrázek